Beklenen Batman Oyunu Severleri ile Buluşuyor

Batman oyunu, uzun zamandır pek çok kişinin sabırsızlıkla beklediği oyunlar arasında yer alıyor. 2020 yılına damga vuracak ve pek çok kişi tarafından yoğun bir şekilde talep görecek olan Batman’dan hayranlarını sevindirecek bir hamle geldi. Oyun severlerin ve Batman hayranlarının uzun zamandır beklediği Batman oyunu fotoğrafı nihayet paylaşıldı. Batman tarafından fotoğraf paylaşılması her ne kadar küçük bir detay olsa dahi Batman hayranlarını büyük bir heyecan sardığını oldukça rahat bir şekilde ifade edebilmemiz mümkündür. Bu doğrultuda Batman severler ve oyun severleri çok daha büyük bir heyecan sarmaya başladı. Bu da oyun severlerin Batman’ı oynama heyecanı ile kavrulduğunu ifade edebilmemizi sağlıyor.

batman 300x169 - Beklenen Batman Oyunu Severleri ile Buluşuyor

Batman Oyunu ile İlgili Beklenen Paylaşım

Batman oyunu, oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen bir oyundur. Batman’a gösterilen bu ilgi ve talep Batman filminin ve karakterinin ne kadar sevildiğini de gözler önüne seviyor. Daha doğrusu Batman filminin ve karakterinin tutkunları Batman oyununa yoğun bir ilgi gösteriyor. WB Games Montreal stüdyosunun elinden çıkacak olan Batman, uzun zamandır söz konusu stüdyonun çalışmalarını sürdürdüğü bir oyundur. Oyun ile ilgili oldukça uzun bir süredir herhangi bir açıklama ya da bir bilgi gelmemişti. Bu doğrultuda bütün Batman severler resmen tetikte oyun ile ilgili bir bilginin yayınlanmasını bekliyor. İşte tam da Batman hayranlarının büyük bir ilgi ve merakla beklediği Batman ile ilgili paylaşım Twitter’dan yapıldı. WB Games Montreal resmi Twitter hesabı oyun ile ilgili yalnızca bir logo paylaşımı yaptı.


Sabırsız Bekleyiş Devam Ediyor!

Her ne kadar oyun ile ilgili yalnızca bir logo gelmiş olsa da Batman oyununun hayranlarının sevgisini paylaşım ile daha da pekiştiğini ifade edebiliriz. Paylaşılan logo doğrultusunda Batman oyununun Court of Owls ile benzerlik gösterebileceği akıllara geliyor. Çünkü logo, Court of Owls oyununun logosu ile büyük bir benzerlik gösteriyor. Tabi logonun tüm oyun severleri şaşırtacağı da ihtimaller arasında yer alıyor. Bu nedenle oyun ile ilgili yorum yapmadan önce en azından fragmanının yayınlanmasını beklemek çok daha iyi olacaktır.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu?


Bir Yorum Yazın