Philips monitörleri ISE 2019 aracılığı ile görücüye çıktı

5-8 Şubat 2019 tarihleri arasında, Philips monitörleri, AV ve sistem entegrasyon profesyonelleri için düzenlenen, dünyanın en büyük fuarı Integrated Systems Europe 2019’da Philips Professional Display Solutions standını paylaşacak. Ziyaretçiler, Amsterdam’daki RAI Sergi ve Kongre Merkezi’nin 10 numaralı salonundaki, K170/H170 standında Philips’in en yeni monitörlerini keşfedebilecekler. Göze çarpan özellikler arasında 4 taraftan çerçevesiz ekranlar, SuperWide kavisli ekranlar, çevre dostu inovasyonlar, USB-C kenetleme teknolojisi ve daha fazlası bulunuyor.

Philips, birçok farklı monitör ile kullanıcıların karşısına çıkıyor

ISE Fuarı’nda sergilenen Philips monitörlerinde ziyaretçilerin fark edeceği önde gelen özelliklerden biri, SuperWide 32:9 formatı. İşlem odalarından, mimarlık ofislerine, ya da grafik tasarım ajanslarına kadar, böyle bir alan bir yandan hayal gücüne ilham verirken bir yandan da sağa sola dönme ve eğilme işlevlerine sahip yüksekliği ayarlanabilir ayağı ve daha doğal bir görüntüleme için 1800r kavisi sayesinde gün boyu tam bir kullanıcı konforunu beraberinde getiriyor.


ISE’de sergilenecek Philips monitörlerinin bazılarında dokunmatik ekran teknolojisi bulunuyor. Projected-Capacitive (P-Cap) dokunmatik özelliği ile donatılan bu modeller, yalnızca 10 noktaya kadar destek sunmakla kalmıyor; aynı zamanda da temasa, suya ve toza karşı sunduğu gelişmiş IP54 koruması sayesinde sorunsuz bir kullanım da sağlıyor. Üstelik ergonomik rahatlık da garantileniyor, ne de olsa bu ekranlarda, kullanıcıların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan yüksekliği ya da açıyı seçebilmelerini sağlayan esnek bir ayak da var.

USB-C dock istasyonu, günümüzün çoklu görev yürüten, çok yönlü profesyonellerinin üretkenliğini artırmak için tasarlanmış güçlü ve pratik bir çözüm. Kolay, tek kablolu kenetleme için ince, tersine çevrilebilir bir USB-C konektörüne; aynı zamanda da yüksek hızlı USB 3.1 teknolojisine sahip bu bağlantı çözümü, kullanıcıların verileri hızlı ve güvenli bir şekilde iletebilmelerini; dizüstü bilgisayarlarını şarj edebilmelerini ve dosya paylaşmak, video izlemek ve çok daha fazlası için çevre birimlerini doğrudan monitöre takabilmelerini sağlıyor.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu?

c86mqf4fky55b52b5464c76f76e73c - Philips monitörleri ISE 2019 aracılığı ile görücüye çıktı

Bir Yorum Yazın