Vahşi Batıda Hayatta Kalma Oyunu: Westland Survival

Hayatta kalma oyunlarının temaları çeşitlendikçe oyunlar daha keyifli bir hale geliyor. Oyun geliştiricileri farklı temalara girdikçe oyuncular daha da renkli bir oyun dünyasına girmiş oluyor. Westland Survival, Helio Games tarafından 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Vahşi Batı’da hayatta kalma tarzına sahip nadir oyunlardan birisidir. Özellikle mobil uygulamalar arasında hiç yok demek mümkün. Eğer oyun hayatınıza farklılık istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Çok oyunculu modda da oynanabilen Westland Survival’da sürekli sizi diğer oyuncular rahatsız etmiyor. Bu bakımdan da kafanızdaki gerçekleştirmeniz için daha özgür bir ortam sağlıyor.

westland survival 01 - Vahşi Batıda Hayatta Kalma Oyunu: Westland Survival
Westland Survival

Westland Survival, vahşi batıda geçiyor ve kurak bir ortamda buluyorsunuz kendinizi. Sinirli, konvoyu pusuya düşürülmüş ve her şeyini kaybetmiş bir kovboy olarak canlanıyorsunuz. Artık her şeyi en baştan yaratmanız gerekiyor. Açlıktan ve susuzluktan ölmemek için ilk olarak yapmanız gereken şeyler var. Etraftaki eşyaları toplayıp kuyu açmanız gerekiyor ve avlanarak yemek ihtiyacınızı karşılamanız gerekiyor. Bunlara dikkat etmelisiniz çünkü Westland Survival’da açlıktan ve susuzluktan ölme durumu gerçekleşiyor. Temel ihtiyaçlarımızı karşıladıktan sonra artık çiftliğimizi büyütmeye başlıyoruz. Çiftliğimizi büyütürken sadece çiftlik içerisinde gerçekleştireceğimiz görevler geliyor. Ancak iyice büyüdükten sonra artık açık dünyadan görevler gelmeye başlıyor. Görevler esnasında karakteriniz öldüyse canlandırdığınızda eşyalarınızı olduğu yerden tekrar alabiliyorsunuz. Ancak öldüğünüz yer çok oyunculu modsa sizden önce birisi gelip eşyalarınızı alabiliyor.

7trh91i7eh55b52b54646f61936a04 - Vahşi Batıda Hayatta Kalma Oyunu: Westland Survival

westland survival 02 - Vahşi Batıda Hayatta Kalma Oyunu: Westland Survival
Westland Survival

Kovboyunuzu yaratmak ise çok eğlenceli. Hele de küçük detaylarla bile uğraşmayı seviyorsanız tam sizlik bir oyun. Çünkü saç renginizden, ten renginize kadar her şey seçilebiliyor ve oyun içinde kuaföre bile gidebiliyorsunuz. Ki bunun için görev bile gelecek. Sadece erkek karakterler yok isterseniz kadın karakterlerle de oynamanız mümkün.

westland survival 04 - Vahşi Batıda Hayatta Kalma Oyunu: Westland Survival
Westland Survival

Vahşi Batı’da geçen Westland Survival, diğer hayatta kalma oyunlarına göre daha az bir bilinirliğe sahip. Ancak pandemi döneminde oyuncuların ilgisini çekmiş ve yüksek puanlar almayı başarmıştır. Oyunu oynayabileceğiniz platformlar ise mobil cihazlar ancak çeşitli yollarla bilgisayarlara indirmekte mümkün. Başarılı grafikleriyle ve hikayesiyle Westland Survival, IOS ve Android cihazlarda mevcut.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu?


Bir Yorum Yazın