Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Sevgililerle dışarıda yapılan aktiviteler kadar eğlenceli olan şeylerden birisi ise sevgiliyle oyun oynamak. Ancak o kadar fazla oyun arasından hangisi arkadaşla oynanır, hangisi sevgiliyle oynanır karar vermek biraz zor olabiliyor. Bu yazımızda sizlere sevgilinizle keyif alarak oynayabileceğiniz bir liste hazırladık. Umarım oyunları deneyimler ve beğenirsiniz.

Overcooked 2

Overcooked 01 - Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar
Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Belki de oynayabileceğiniz en detaylı yemek yapma oyunlarından biridir diyebiliriz. Müşteriler size yemek siparişleri veriyor ve siz bu yemek siparişlerini en kısa sürede hazırlamaya çalışıyorsunuz. Ancak dediğimiz gibi kolay değil. Çünkü her eşyanın farklı bir yeri var. Gidip domatesi alıyorsunuz ve döndüğünüzde domatesi eşiniz almış ve kullanmış olabiliyor. Toplamda 45 bölümden oluşan birbirinden farklı mutfaklarda yemek yapma fırsatı buluyorsunuz.

kb3lx7qsk355b52b546402c8927f19 - Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

LittleBigPlanet

LittleBigPlanet - Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar
Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Hem sevimli karakterlerin yer aldığı, hem de bulmacalar çözerek eğleneceğiniz bir oyun olan LittleBigPlanet’i kesinlikle oynamanızı öneriyoruz. Oynadığınız karakter olan Sackboy ve arkadaşları bir yol boyunca çeşitli engellerle ve bulmacalarla karşılaşıyorlar. Sizin yapmanız gereken ise bu engelleri aşıp değişik bulmacaları çözmek. Bulmacalar hakkında ipucu verelim birazcık. Bulmacalar bazen çok zor bazense tahmin edemeyeceğiniz kadar kolay oluyor. Kendi kendinize “bunu nasıl bilemedim” diyeceksiniz.

Don’t Starve Together

Dont Starve Together - Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar
Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Böyle bir liste hazırlarız da Don’t Starve Together’ı bu listeye koymaz mıyız? Farklı ve hoş görselleriyle, film sahnesini andıran kareleriyle, farklı melodileriyle diğer hayatta kalma oyunları arasından ayrılan keyifli bir oyundur kendisi. Özellikle çiftler için harika bir uyum. Çünkü eşiniz ölse bile oyundan ayrılmıyor ve size tüm oyun boyunca destek olmaya, fikir vermeye ve yardımcı olmaya devam ediyor.

Minecraft

Minecraft 01 - Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar
Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Minecraft, herkes için harika bir oyun değil mi? Saatlerce maden çıkar, çitlerini yap, çiftliğini kur, yumurtanı topla, hava kararınca canavarlarla savaş. Birde sevgiliyle beraber oynanınca insanın oyundan çıkası gelmiyor diyebiliriz. Kendi evreninizi önceden yaratmış olma ihtimaliniz yüksek. Birde sevgilinizle nasıl bir evren yaratacaksınız bunu da görmenizi tavsiye ederiz.

Human: Fall Flat’s

Human Fall Flats 01 - Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar
Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

İsterseniz tek isterseniz iki kişi oynayabileceğiniz, sakinleştirici melodileriyle, komik görünümlü kontrol ettiğiniz karakterinizle oldukça eğlenceli bir oyun. Oyunda bulunduğunuz bölgeden çıkıp diğer bölgeye geçmeye çalışıyorsunuz. Taşları kaldırıp tüneli açmaya çalışıyor veya engelleri iterek üzerilerine tırmanıyorsunuz. Ama düşündüğünüz gibi kolay bir oyun değil. Çünkü hamura benzeyen bu karakteri kontrol etmek çok zor.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu?


Bir Yorum Yazın